Regulamin

Zamówienia złożone za pośrednictwem adresu email będą realizowane po wysłaniu zwrotnej informacji o przyjęciu zamówienia do realizacji.
Realizacja zamówienia obejmuje czas przygotowania zamówienia do wysyłki oraz czas dostawy.

  • Realizacja zamówienia od momentu przyjęcia zamówienia wynosi w przybliżeniu od 24 godziny do 3 dni roboczych.
  • Zamówienia wysyłkowe realizowane przez firmę kurierską mają przewidywany czas dostawy ok 2 dni robocze.
  • Zamówienia wysyłkowe realizowane przez Pocztę Polską, mają przewidywany czas dostawy 1-5 dni roboczych.

O przedłużającej się realizacji zamówienia klient zostanie poinformowany emailowo lub telefonicznie. Zmiana lub anulowanie zamówienia możliwa jest do chwili zrealizowania zamówienia. O realizacji zamówienia Klient jest informowany drogą mailową, zawierającą szczegółową informacje o wysyłce towaru do Klienta.

Nie ponosimy odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane podaniem przez Klienta błędnego adresu dostawy.
W przypadku, gdy w zamówieniu emailowym dane Klienta będą niekompletne zamówienie (w przypadku nie uzupełnienia brakujących danych) nie zostanie przyjęte do realizacji.
Sposoby dostawy zamówionych produktów:
  1. firma kurierska,
  2. Poczta Polska,
  3. odbiór bezpośrednio w gospodarstwie (serdecznie zapraszamy),
  4. inny preferowany przez Klienta po wcześniejszym uzgodnieniu.

Formy płatności:
  1. za pobraniem przy dostawie pocztą i kurierem,
  2. przelewem (wpłata na konto) przy dostawie pocztą i kurierem,
  3. gotówką (przy odbiorze bezpośrednio z gospodarstwa).

Ceny zawierają podatek VAT. Ceny produktów nie zawierają kosztów przesyłki. Koszty wysyłki zagranicę ustalane są indywidualnie. Wysyłane towary są szczelnie i bezpiecznie zapakowane oraz posiadają aktualną datę przydatności do spożycia. Stosowane rabaty i promocje nie podlegają sumowaniu.

ODSTĄPIENIE: Klient ma prawo, bez podania przyczyny, odstąpić od umowy w ciągu 10 dni od daty odbioru przesyłki, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2012. 1225 j.t.). Odstąpienie od umowy wymaga złożenia przez klienta oświadczenia na piśmie, wysłanego w terminie 10 dni, na następujący adres: IKS BERRY Sp. z o.o. Elżbietów 86, 21-140 Michów lub drogą e-mail na adres: SKLEP@BORÓWKA-SOSKA.PL W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na adres: IKS BERRY Sp. z o.o. Elżbietów 86, 21-140 Michów.
W stosunku do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w ramach prowadzonej działalności stosuje się obowiązujące przepisy prawa, w szczególności przepisy Kodeksu Cywilnego.Kontakt

Izabela i Krzysztof Soska
Gospodarstwo Szkółkarsko-Sadownicze
Elżbietów 86
21-140 Michów

tel. 608-601-844
tel. 506-524-022

e-mail:
krzysztof@borowka-soska.pl