O nas

Izabela i Krzysztof Soska Gospodarstwo Szkółkarsko-Sadownicze powstało w 2004 roku we wsi Nowe Podole w gminie Wilga. Prowadziliśmy wtedy sad jabłoniowy, szkółkę drzewek owocowych i rozmnażaliśmy krzewy borówki wysokiej, która to na dobre zagościła w naszych sercach.

W 2009 roku udało nam się powiększyć powierzchnię upraw i przeprowadzić do wsi Elżbietów w gminie Michów, województwo lubelskie. Obecnie prowadzimy 23 hektarowe gospodarstwo nastawione głównie na produkcję sadzonek i owoców borówki oraz maliny i żurawiny. Plantację prowadzimy ekologicznie z certyfikatem wydanym przez firmę Agro Bio Test. Gospodarstwo posiada również certyfikat GLOBALG.A.P.

W 2013 roku zrealizowaliśmy pomysł, o którym od dawna myśleliśmy. Wyprodukowaliśmy 100% sok borówkowy z naszych świeżych, ekologicznych owoców. Niezrównany smak oraz szereg korzystnych dla zdrowia właściwości naturalnego soku borówkowego sprawiły, że w 2014 roku poszerzyliśmy asortyment o musy borówkowe bez dodatku cukru.

Miło nam będzie gościć Państwa w naszym gospodarstwie. Zapraszamy do współpracy plantatorów, sklepy, centra i hurtownie ogrodnicze, a także wszystkich zainteresowanych.Kontakt

Izabela i Krzysztof Soska
Gospodarstwo Szkółkarsko-Sadownicze
Elżbietów 86
21-140 Michów

tel. 608-601-844
tel. 506-524-022

e-mail:
krzysztof@borowka-soska.pl